O nas

POZNAJ NAS

Kim jesteśmy?

Drago24 to przede wszystkim ludzie, którzy chcą budować relację ze swoimi klientami. Nie jesteśmy jedynie dystrybutorem instalacji grzewczych. Doradzimy, dostarczymy, zamontujemy i zaopiekujemy się ogrzewaniem Twojego budynku tak, żebyś ty nie musiał się o nic martwić. Aby to zrealizować podejmujemy współpracę z najbardziej renomowanymi markami. Urządzenia od firm takich jak Kostrzewa, Red, czy Lazar nie są anonimowe nawet dla osób spoza branży.

0 +
Lat
na rynku
0 +
Producentów z którymi współpracujmy
0 +
Zrealizowanych
zleceń
O NAS

Dlaczego warto wybrać Drago?

Jesteśmy firmą lokalną

Relacja z klientem to klucz do sukcesu. Chcemy skupić się na jak najlepszej obsłudze, dlatego liczymy siły na zamiary. Działamy w promieniu 70 km co pozwala nam dotrzymywać terminów i być zawsze na wyciągnięcie ręki, gdy tylko klient tego potrzebuje. Chcesz zakupić piec? Twój kocioł uległ awarii? Niedaleki dystans powoduje, że możemy zareagować natychmiastowo.

Jesteśmy terminowi

Wiemy, że instalacja grzewcza to serce każdego budynku. Opóźnienie w montażu lub naprawie może skutecznie pokrzyżować twoje plany. Dlatego ściśle trzymamy się ustalonych harmonogramów. Nie pozwolimy, żeby z powodu naszego spóźnienia Twoja rodzina marzła!

Działamy kompleksowo

W obecnym świecie czas jest ogromną wartością. Dlatego zamiast odsyłać klienta do szeregu podwykonawców, u nas można załatwić wszystko w jednym miejscu. Pomożemy ci w wyborze odpowiedniego źródła ogrzewania, dostarczymy je pod same drzwi, zainstalujemy i nauczymy obsługiwać. Jeśli będziesz miał w przyszłości jakiekolwiek pytania – jesteśmy pod telefonem.

oPINIE

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

NASZE REFERENCJE 

Stale podnosimy nasze umiejętności

SOCIAL MEDIA

Zobacz nasz kanał
na YouTube

Dopełnieniem naszego kompleksowego działania jest kanał na You Tube. Jeśli zainteresowała cię tematyka ogrzewania i chcesz zgłębić wiedzę na ten temat to zapraszamy do nas. Publikujemy tam materiały informacyjne i edukacyjne, które realnie pomagają naszym klientom.